BAŞKAN GÜLER, SIRRIPAŞA ESNAFLARINI AĞIRLADI - 3 Mart 2020 Salı ORDU
BAŞKAN GÜLER, SIRRIPAŞA ESNAFLARINI AĞIRLADI

 BAŞKAN GÜLER, SIRRIPAŞA ESNAFLARINI AĞIRLADI 

BAŞKAN GÜLER, SIRRIPAŞA ESNAFLARINI AĞIRLADI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Güler, yaya trafiğinin en yoğun olduğu Sırrıpaşa Caddesi’nde başlatılan Cephe ve Zemin İyileştirme çalışmaları için cadde esnafıyla toplantı gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Sırrıpaşa Caddesi’nde yürütülen çalışmaların istişaresi yapıldı. Başkan Güler toplantıda yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunurken aynı zamanda cadde esnafının talep ve önerileri de not edildi.


“YAPTIM OLDU ANLAYIŞI DEĞİL, ORTAK AKILLA YÜRÜTÜLEN BİR ANLAYIŞ”

Başkan Güler, “Daha önceden İstanbul’da İstiklal Caddesi olsun Bağdat Caddesi olsun hepsinin doğal gaz ve altyapı çalışmalarını yaptık. Bu kararlılıkla aynı tempoyu Sırrıpaşa Cadde’sinde sürdürüyoruz. Bu caddemizde sadece estetik anlamda değişim yapmıyoruz. Altyapıyı da tamamen elden geçiriyoruz. Hepimiz Orduluyuz, hepimiz Ordu’nun güzelleştirilmesini istiyoruz. Bu anlamda caddede çalışan esnaflar olarak sizlerin de görüşlerinizin alınması bizler için büyük önem arz ediyor. Ordu’ya yaptım oldu anlayışını değil, ortak akılla yürütülen bir anlayışı benimsetmek istiyoruz. Sizin sunmuş olacağınız öneriler bizlerin de yolunu açacak. Çalışma süresince işlerinizde bir miktar düşme olacağı aşikâr. Ama çalışmalar tamamlandığında sizler ekonomik olarak güçleneceksiniz aynı zamanda Ordu da kazanmış olacak” dedi.