MİLLET KIRAATHANESİNDE İÇ ISITAN HİZMET - 19 Şubat 2020 Çarşamba ORDU
MİLLET KIRAATHANESİNDE İÇ ISITAN HİZMET

 MİLLET KIRAATHANESİNDE İÇ ISITAN HİZMET 

MİLLET KIRAATHANESİNDE İÇ ISITAN HİZMET

Ordu Büyükşehir Belediyesi ders çalışan öğrencilerden, araştırma yapmak ve kitap okumak isteyen tüm vatandaşlara ücretsiz olarak çeşitli ikramlar sunduğu Millet Kıraathanesinde sıcak çorba ikramına başladı.

13.00 ile 20.00 saatleri arasında verilen çorba ikramından memnun olan vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür etti.


VATANDAŞLARDAN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramların ücretsiz olarak sunulduğu Millet Kıraathanesinde şimdi de sıcak çorba içme imkânı bulan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Vatandaşlar, “Ders arasında boğazımızdan sıcak bir çorba geçmesi gayet iyi oluyor. Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Bazen acıkıyoruz, paramız olmuyor. En iyi hizmet öğrencilere yapılır. Bunun en güzel örneğini de bu sıcak çorba ikramında görüyoruz. Böyle şeylerin yapılması bizlerin bu mekândan daha fazla yararlanmamızı sağlıyor” diye konuştu.


134 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halkın sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlayacak projelerinden biri olan ve 16 Kasım 2018’de Ordu’da hizmete sunulan "Millet Kıraathanesi" yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Her yaş gurubuna hizmet veren yapısı ile halkın büyük beğeni ve takdirini kazanan Millet Kıraathanesini açıldığı günden bu yana 134 bin kişi ziyaret etti.