“ORDU KÜLTÜR BULUŞMALARI” BAŞLIYOR - 14 Şubat 2020 Cuma ORDU
“ORDU KÜLTÜR BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

 “ORDU KÜLTÜR BULUŞMALARI” BAŞLIYOR 

“ORDU KÜLTÜR BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

Ordu’da kültür ve sanatın en büyük destekçilerinden biri olan Ordu Büyükşehir Belediyesi, hazırladığı programlar doğrultusunda “Ordu Kültür Buluşmaları” projesi ile önemli isimleri Ordulularla buluşturuyor.


DOLU DOLU BİR AY OLACAK

14 Şubat tarihinden itibaren Enformatik Cehalet, Hayata Dair, Gençliğe Kurulan Pusu, Bir Başarı Hikâyesi, Öldüren Sorular söyleşi konuları ile Prof. Dr. Nabi Avcı, İclal Aydın, Fuat Kozluklu, Fuat Tosyalı ve Müfit Can Saçıntı Ordulular ile bir araya gelecek.


ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KARADENİZ TİYATROSUNDA DÜZENLENECEK

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu'nda düzenlenecek olan programlar kapsamında 14 Şubat Cuma günü saat 18.00’da Prof. Dr. Nabi Avcı, 15 Şubat Cumartesi saat 18.00’da İclal Aydın, 22 Şubat Cumartesi saat 18.00’da Fuat Kozluklu, 23 Şubat Pazar saat 18.00’da Fuat Tosyalı ve 29 Şubat Cumartesi günü saat 18.00’da Müfit Can Saçıntı şubat ayı kültür buluşmaları kapsamında Ordu’da olacak.

Büyükşehir Belediyesi her ay düzenli hale getireceği programlar ile Orduluları birbirinden farklı konu ve konuklarla buluşturmaya devam edecek.