BÜYÜKŞEHRİN ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI - 1 Şubat 2020 Cumartesi ORDU
BÜYÜKŞEHRİN ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI

 BÜYÜKŞEHRİN ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI 

BÜYÜKŞEHRİN ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp’in katılımıyla Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun ve daire başkanları, meclis salonunda düzenlenen toplantı ile bir araya geldi. Geride kalan 10 ayın değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, yapılması planlanan yatırımlar da masaya yatırıldı.


“İŞİMİZİ BENİMSEMELİ VE TAKİBİNİ YAPMALIYIZ”

Toplantıda konuşan Genel Sekreter Alp, “Bir araya gelmekteki amacımız 2019’un değerlendirmesini yaparken, 2020 yılında daha verimli bir çalışmayı nasıl yapabiliriz, eksiklerimiz nelerdir, daha hızlı hareket etmek için nasıl bir yol haritası izlememiz gerektiğini değerlendirmek. İyi bir çalışma yürütüyoruz. Genel anlamda işleri toparlama noktasında da iyi gittiğimizi söyleyebiliriz. Daha iyi ilerlemek için bu toplantıyı gerçekleştiriyoruz. İşimizi benimsemeli ve takibini yapmalıyız. Başında durulmayan iş kaderine terk edilmiş demektir. Bu noktada üzerimize düşeni en iyi şekilde, aksaklığa mahal vermeden yerine getireceğiz” dedi.

Genel Sekreter Coşkun Alp’in konuşmasının ardından daire başkanları ve şube müdürleri tarafından yapılan ve yapılacak çalışmalara yönelik bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.