Çevre Koruma
BÜYÜKŞEHİR VE GENÇ İŞADAMLARI İLE İŞ BİRLİĞİ - 28 Ocak 2020 Salı ORDU
BÜYÜKŞEHİR VE GENÇ İŞADAMLARI İLE İŞ BİRLİĞİ

 BÜYÜKŞEHİR VE GENÇ İŞADAMLARI İLE İŞ BİRLİĞİ 

BÜYÜKŞEHİR VE GENÇ İŞADAMLARI İLE İŞ BİRLİĞİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Genç Girişimci İşadamları Derneği ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.


Toplantıya Başkan Güler’in yanı sıra daire başkanları, başkan danışmanları ve çok sayıda genç girişimci iş adamı katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda Ordu ilinin kalkınması ve geliştirilmesi amacıyla yapılan ve yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı. Görüşmede ortaklaşa yürütülebilecek projeler konusunda görüş alışverişinde de bulunuldu.


“ŞEHRİMİZDE ÇOK İMKÂN VAR”

Ordu’nun imkânlarının değerlendirilmesi gerektiğini söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ,“Bu toplantının amacı yapılacak işleri sizlere tanıtmak ve genç işadamları olarak yapacağınız işlerde sizlere öncülük etmek. Ben buraya sadece klasik belediye başkanlığı yapmaya gelmedim. Ben sizlere hizmet etmek istiyorum. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak, tarımsal üretimden tutunda yazılıma kadar her alanda büyük çabalar sarf ediyoruz. İlimizi turizm, tarım, tarım, sanayisi ve gıda sektörü gibi alanlarda tamamen farklı boyutlara getirmek istiyoruz. Böylelikle ekonomik anlamda şehrimizin kalkınmasını ve kazanmasını sağlayabiliriz. Şehrimizin her alanda çok fazla imkânı var. Hepimizin bu imkanlardan yararlanması gerekir. Bahane edebileceğimiz bir şeyimiz yok. İyi bir ekiple gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her alanda kendini geliştirmiş çalışma arkadaşlarımız var. Nisan ayından itibaren çok farklı bir Ordu’nun oluşumunu hep birlikte göreceğiz” şeklinde konuştu.


Çevre Koruma
Oski Kayıp Kaçak