AK PARTİ ORDU İL BAŞKANLIĞI OCAK AYI İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISINI YAPTI - 22 Ocak 2020 Çarşamba ORDU
AK PARTİ ORDU İL BAŞKANLIĞI OCAK AYI İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISINI YAPTI

 AK PARTİ ORDU İL BAŞKANLIĞI OCAK AYI İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISINI YAPTI 

İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN; "bir mıh bir nal kurtarır; bir nal bir at kurtarır; bir at bir er kurtarır; bir er bir cenk kurtarır; bir cenk bir vatan kurtarır"

Ocak ayı  İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında yapıldı. Toplantıya İlçe Başkanları ve İl Yürütme Kurulu üyeleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin, 2020 yılının İlk toplantısını yaparken 19 İlçe Başkanımız  ile Ordu’nun  6001 metrekaresine ayak basmadık yer, çalınmadık kapı, gidilmedik yer, sıkılmadık el bırakmayacağız. AK PARTİ’nin,  Dünya Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, aziz milletimiz için yapmış olduğu sessiz devrimleri bıkmadan, usanmadan, vatandaşlarımıza anlatacağız. Bunun yanında teşkilat çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. 2020 yılı kongre yılımız olması nedeniyle teşkilatlarımız açısından yoğun geçecek bir yıl olacak dedi.  
makamın gücüne, imkanlarına güvenerek gönül kıran, insanları rencide eden, vatandaşa tepeden bakan kibir abidelerinin bu davada yeri olamaz

Başkan Tomakin, 7. Olağan Kongre sürecine girildiğini belirterek İlçe Başkanlarına önemli uyarı ve tavsiyelerde bulundu. Başkan Tomakin, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Erdoğan’ın her yerde  söylediği gibi makamın gücüne, imkanlarına güvenerek gönül kıran, insanları rencide eden, vatandaşa tepeden bakan kibir abidelerinin bu davada yeri olamaz. Onun için Yönetime seçilecek çalışma arkadaşlarımızı bu doğrultuda kuyumcu hassasiyeti ile belirleyeceğiz. Çünkü, bizim Büyük ve Güçlü Türkiye hedefimiz var. Bizim bir sevdamız, bizim bir kutlu davamız var. Hani bir ata sözümüz vardır. "Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at bir er kurtarır, bir er bir cenk kurtarır, bir cenk bir vatan kurtarır." ALLAH cc. göstermesin, birimizin en ufak bir hatası atasözümüzde de belirtildiği gibi zincirleme olarak AK PARTİ’mizin tökezlemesine sebep olur. Cumhurbaşkanımızın Dünyadaki gür sesinin kısılmaması için hiç birimiz görevimizi aksatmayacağız  dedi.
topluma mal olmuş değerlerin rencide edilmemesi konusunda hassas davranılması gerekmektedir

Başkan Tomakin, teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiğini, teknoloji karşısında dünyanın bir köy kadar küçük olduğunu, günümüzde bir olayla ilgili anında haberdar olma, haber alma gibi olanakların sosyal medya kullanımı ile geliştiğini ifade ederek, kimse hesap şifrelerini başkası ile paylaşmasın, aksi takdirde telafisi mümkün olmayan, vicdanları yaralayan sonuçlara sebebiyet verilebilmektedir diyerek, her teşkilat mensubu arkadaşlarımızın paylaşımlarını yaparken daha dikkatli olması, özellikle topluma mal olmuş değerlerin rencide edilmemesi konusunda hassas davranılması gerektiğinin vurgusunu yaptı.

Kadir Gecesi
Anneler Günü