DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU ORDUYA 2 TOPLANTI SÖZÜ VERDİ - 17 Ocak 2020 Cuma ORDU
DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU ORDUYA 2 TOPLANTI SÖZÜ VERDİ

 DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU ORDUYA 2 TOPLANTI SÖZÜ VERDİ 

BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NA ORDU BALI İKRAM EDİLDİ TANITIMI İÇİN GEREKLİ GİRİŞİMLERDE BULUNACAĞIM

İl Başkanı Halit Tomakin ve Milletvekili Metin Gündoğdu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarete, Dışişleri Bakan Yardımcısı Ordu’lu hemşehrimiz Yavuz Selim Kıran ve İlçe Belediye Başkanları katıldı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bakan Yardımcım, kıymetli mesai arkadaşım Yavuz Selim Kıran vasıtasıyla Ordu’yu yakından takip ediyoruz. Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, İl Başkanı Halit Tomakin ve Belediye Başkanı arkadaşlarımı ağırlamaktan onur duyuyorum" dedi.


BAKANIMIZ TÜRKİYE’NİN GÜR SESİNİN ÜLKEMİZDE, ULUSLARARASI ARENADA VE DÜNYADA DUYURULMASINDA BAŞARILI BİR DİPLOMASİ YÜRÜTEREK GÖĞSÜMÜZÜ KABARTIYOR

İl Başkanı Halit Tomakin, yaptığı açıklamada Sayın Bakanımız yoğun programı arasında bize zaman ayırarak bizleri kabul ettiği için kendilerine şükranlarımı sunuyorum, İl Teşkilatım ve Ordu’lu hemşehrilerimin adına selam ve muhabbetlerimizi ilettik. Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın çalışma ve mesai arkadaşı Bakanımız Türkiye’nin gür sesinin Ükemizde, uluslararası arenada ve dünyada duyurulmasında başarılı bir diplomasi yürüterek göğsümüzü kabartıyor. ALLAH cc. Yar ve yardımcıları olsun dedi.

Başkan Tomakin, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nu ziyaretimizde kendileri 2020 yılı içerisinde Bakanlığına bağlı iki uluslararası önemli toplantıyı Ordu’da yapma sözü verdiğini belirterek, bu toplantıların gerçekleşmesi durumunda Ordu’nun dünya’ya tanıtılması açısından büyük bir fırsat ve reklam olacağını belirterek sayın bakanımıza bu jestinden dolayı heyet adına şükranlarımızı sunduk. Bakanımıza Ordu balı hediye ettik. Bakanımız yine Ordu balının tanıtılması için gerekli çalışmayı ve girişimlerde bulunacağını bildirdi dedi

Su Günü
Su Günü