MUHTARLIK DAİRESİ 7/24 AKTİF - 14 Ocak 2020 Salı ORDU
MUHTARLIK DAİRESİ 7/24 AKTİF

 MUHTARLIK DAİRESİ 7/24 AKTİF 

MUHTARLIK DAİRESİ 7/24 AKTİF

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in verdiği talimatlar doğrultusunda İlçe Hizmetleri ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı mahallelere ilişkin talep ve sorunları yerinde değerlendiriyor.

Talimatlar doğrultusunda Altınordu ilçesi mahalle muhtarlıklarını bir bir gezerek sorun ve önerileri yerinde değerlendiren İlçe Hizmetleri ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Bekir Karakış, anında ilgili birimlerle iletişime geçerek sorunları çözüme kavuşturmaya çalışıyor.


“TALEPLER BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMA PLANINA YÖN VEREN BİR ETKENDİR”

Yapılan toplantılar sonucunda sorunları anında ilgili birimlere ileten Daire Başkanı Bekir Karakış, “Belediye Başkanımızın talimatıyla muhtarlarımızla oluşturduğumuz birliktelik ve görev olgusu, yaptığımız çalışmaların en önemli işaretidir. Belediyemizin tüm birimleriyle koordinasyon halindeyiz. Muhtarlarımızın talepleri belediyemizin çalışma planlarına yön veren büyük bir etkendir. Bu nedenle muhtarlarımızın her türlü talep ve önerilerini hiç bekletmeden ilgili birimlerle istişaresini yapıyoruz. Bizim gayemiz hemşehrilerimizi temsil eden görevli muhtarlarımızın her türlü çalışmalarına destek olmak ve onların karşılaşabileceği sorunları bertaraf etmektir. 7/24 aktif haldeyiz ve sorunların üstesinden geleceğiz” dedi.


Yöresel Mimari Yarışması