OTSO BAŞKANI SERVET ŞAHİN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI - 10 Ocak 2020 Cuma ORDU
OTSO BAŞKANI SERVET ŞAHİN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

 OTSO BAŞKANI SERVET ŞAHİN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, 19 Eylül Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin; “Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadır. İlimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım." dedi.

Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen ise ziyaretten ötürü Servet Şahin'e teşekkür etti.


Anneler Günü