Oski Kayıp Kaçak
BAŞKAN DEMİRCİDEN YENİ YIL MESAJI - 30 Aralık 2019 Pazartesi ORDU
BAŞKAN DEMİRCİDEN YENİ YIL MESAJI

 BAŞKAN DEMİRCİDEN YENİ YIL MESAJI 

"2020 AKKUŞ'TA SORUNLARIN DAHA DA AZALDIĞI BİR YIL OLACAK"

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, yayınladığı mesajla ilçe halkının yeni yılını kutladı.

Belediye Başkanı İsa Demirci mesajında: "Öncelikle 2020 yılının Akkuşumuza, hemşerilerimize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve barış getirmesini dilerim. Belediyemiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm personeliyle Akkuş'u daha güzel ve daha modern hale getirmek için çalışacaktır. Yeni yılda yeni projelerimizi hayata geçirirken, sosyal belediyecilik çalışmalarımız da sürecektir. Hemşerilerimizin çok değerli ilgi ve destekleriyle Akkuşumuza hizmet ve yatırımlarımız son hızıyla devam edecektir.

2019'da da ilçe belediyesi olarak tüm ekiplerimizle arazideydik, sorunları en aza indirgemek için gece gündüz vatandaşlarımızın hizmetinde olduk. Önümüzdeki yıl da bu çalışmalarımız artarak devam edecek. Büyükşehir belediyemiz de ilçemizde güzel çalışmalara imza attı. 2020, gerek büyükşehir gerekse ilçe belediyesi çalışmalarıyla sorunların daha da azaldığı bir yıl olacak.

İnşallah 2020 yılı birlik ve beraberlik içinde geçireceğimiz bir yıl olur. Milli ve manevi değerlerimiz için canlarını ortaya koyan aziz şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, kahraman gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum. Sınır boylarımızda, sınır ötesinde, ülkemizin ve kardeşlerimizin emniyeti için görev yapan kahraman Mehmetçiklerimizin de Rabbim yar ve yardımcısı olsun." dedi.

Çevre Koruma
Oski Kayıp Kaçak