Oski Kayıp Kaçak
BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE EĞİTİM SEMİNERİ - 28 Aralık 2019 Cumartesi ORDU
BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE EĞİTİM SEMİNERİ

 BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE EĞİTİM SEMİNERİ 

HALİL TOKEL “DÜŞÜNEN ORDU” GELECEK İÇİN ÖNEMLİ

Büyükşehir Belediyesinin daveti ile Ordu’ya gelen THY Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel tarafından personele yönelik “Ülkemizin Düşünce Ufku” konulu eğitim semineri verildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Düşünen Üreten Yarışan Ordu sloganı ile başlattığı ve alanında uzmanlaşmış kişilerin vizyonel çalışmalarının değerlendirildiği, Türkiye vizyonu ile Ordu vizyonunun ele alındığı seminere Sivil Havacılık ve Savunma Sanayi sektörlerinde 30 yılı aşkın deneyim ve tecrübeye sahip olan Halil Tokel katıldı.


“DÜNYADA SÖZ SAHİBİ OLMAK İÇİN NÜFUS OLARAK GÜÇLÜ OLMAMIZ GEREKİYOR”

Uzmanlık alanı olan havacılık sektöründen örnekler vererek konuşmasına başlayan THY Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, “Ülkelerin artık birbirleri ile ittifak yapmalarının öneminden bahsederek, buna şehirlerin de eklenerek büyümenin daha fazla olacağını söyledi.

“Dünyada söz sahibi olmak için nüfus olarak güçlü olmak gerektiğini belirten Tokel, bunu yapmak için de D8 ve İslam ülkeleriyle birleşme sağlanabileceğini kaydetti. Türk havacılık tarihiyle seminerine devam eden ve günümüzde havacılık sektörünün tasarımdan üretime kadar toplumun gündemine yerleştiğinin altını çizen Tokel, dünyada havacılık sektöründe sürdürülebilir olmanın önemine vurgu yaparak ülkemizin bu alanda dünyanın en iyisi olabileceğini işaret etti. Ordu’da son yıllarda üretime yönelik yapılan çalışmaların takdir topladığını söyleyen THY Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı Düşünen Üreten Yarışan Ordu modelinin Ordu’nun geleceği için önemli olduğunu ifade etti”

Çevre Koruma