Gündoğdudan Gürgentepeye Kapalı Halı Saha Sözü - 3 Aralık 2019 Salı ORDU
Gündoğdudan Gürgentepeye Kapalı Halı Saha Sözü

 Gündoğdudan Gürgentepeye Kapalı Halı Saha Sözü 

Gündoğdu’dan Gürgentepeye Kapalı Halı Saha Sözü

Yozgat’a müsabaka için giderken kaza yapan minibüste yaşamını yitiren Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı oyuncusu 12 yaşındaki Sinem Aksu’nun adının verileceği kütüphane için söz veren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Gürgentepe’ye kapalı halı saha yapılması için de Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’ndan söz aldı.
Gürgentepe’ye Kapalı Halı Saha

Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin’in, mevcut halı sahanın yetersiz olduğu ve ilçenin yeni bir kapalı halı sahaya ihtiyaç duyduğunu belirtmesi üzerine harekete geçen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu konuyu Spor Toto Başkanlığına iletti. Gürgentepe’ye kapalı halı saha yapılması hususunda söz alan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Kapalı halı saha çalışmaları 2020’nin ilk yarısında yapılacak. Sahaya, tüm Türkiye’yi yasa boğan kazada vefat eden Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı oyuncusu 12 yaşındaki Sinem Aksu’nun adı verilecek. Yavrularımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı Cennet olsun.” dedi.

Kütüphane de Kurulacak
Gürgentepe Bahtiyarlar Mahallesi’nde genç sporcu Sinem Aksu’nun cenaze törenine katılan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ve AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Şehit Birol Çelik Okulu’nu ziyaret ederek Sinem Aksu’nun adının yaşatılacağı bir kütüphane sözü verdiler.  12 yaşındaki Sinem Aksu’nun adı köyündeki kütüphanede yaşayacak.