BAŞKAN GÜLER, GÜLYALI BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ - 16 Ekim 2019 Çarşamba ORDU
BAŞKAN GÜLER, GÜLYALI BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

 BAŞKAN GÜLER, GÜLYALI BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ 

BAŞKAN GÜLER, GÜLYALI BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

19 ilçenin tamamında aralıksız çalışmalara devam eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’yi makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Güler’e Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun ve Daire Başkanları eşlik etti.


“TURİZMİ GÜLYALI’DA GELİŞTİRELİM”

Turizmi Ordu’da 3 ay değil 12 aya yaymak için özel çalışma yaptıklarını ifade eden Başkan Güler, “İlimizde turizmi geliştirmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Doğası, yaylaları ve eşsiz denizimizle turizmi 3 ay değil 12 ay yaşayan bir şehir olmak istiyoruz. Bu kapsamda her ilçemize özel önem veriyoruz. Gülyalı da bu ilçelerimizden bir tanesi. Genç Belediye Başkanı kardeşimiz Ulaş Tepe ile ilçemizde neler yapabileceğimizi konuştuk. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak her ilçemizin yanındayız. Nazik ev sahipliği için Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’ye ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.


“İLÇEMİZE BİRLİKTE HİZMET ETMENİN HAZZINI YAŞAYACAĞIZ”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Gülyalı Belediyesi olarak kalan 4, 5 yıl içinde ilimize ve ilçemize hizmet etmenin hazzını ve gurunu sizinle birlikte yaşayacağız. Sizin, deneyim ve tecrübelerinizden her zaman yararlanmak istiyoruz. Bizler de burada meclis üyelerimiz ile uyum içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Olabilecek sıkıntılarımızı sizinle rahat bir şekilde aşacağımıza inanıyorum. Nazik ziyaretiniz için size ve ekibinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu

19 Mayıs
19 Mayıs