ALTINORDU BELEDİYESİ VE ÇEVRE İLÇE BELEDİYELERİNİN PERSONELİNE EĞİTİM VERDİ - 9 Ekim 2019 Çarşamba ORDU
ALTINORDU BELEDİYESİ VE ÇEVRE İLÇE BELEDİYELERİNİN PERSONELİNE EĞİTİM VERDİ

 ALTINORDU BELEDİYESİ VE ÇEVRE İLÇE BELEDİYELERİNİN PERSONELİNE EĞİTİM VERDİ 

ALTINORDU BELEDİYESİ VE ÇEVRE İLÇE BELEDİYELERİNİN PERSONELİNE EĞİTİM VERDİ

Altınordu Belediyesi ve çevre ilçe belediye personeline yönelik “Resmi Yazışmalarda Uygulanacak Usul ve Esaslar” konulu eğitim semineri düzenlendi.

‘İnsana Hizmet ve Hürmet Eden Belediyecilik’ anlayışıyla belediyecilik alanındaki faaliyetlerini sürdüren Altınordu Belediyesi yapılan bu çalışmaların yanı sıra personel eğitimlerine de devam ediyor. Bu kapsamda kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapan Altınordu Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği koordinasyonunda “Resmi Yazışmalarda Uygulanacak Usul ve Esaslar” konulu eğitim programı gerçekleştirdi.


Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda iki oturum halinde gerçekleştirilen eğitim seminerine Altınordu Belediyesi müdürlüklerinin ilgili personeli ve çevre belediyelerin personeli katıldı. Programın eğitmenliğini üstlenen Türkiye Belediye Birliği Hukuk İşleri Müdürü Av. Zeliha Mercimek tarafından personele ilgili mevzuatlarla ilgili bilgiler verildi. Güncel mevzuat konularının anlatıldığı seminerde; uygulama birliğinin sağlanması ve çalışanların sahip oldukları görevleri daha etkin bir şekilde yapmasını sağlayarak mesleki bilgilerinin artırılması hedeflendi.

Düzenlenen eğitim programı yapılan sunumların ardından sona erdi.