Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor
BAŞKAN GÜLER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ - 14 Ocak 2022 Cuma ORDU
BAŞKAN GÜLER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

 BAŞKAN GÜLER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ 

BAŞKAN GÜLER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Altınordu ilçesinde bulunan Ata Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi.

Bulduğu her fırsatta vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelerek seslerine kulak veren Başkan Güler’in bu seferki adresi Ata Sanayi Sitesi esnafı oldu. Tek tek iş yerlerini ziyaret eden Başkan Güler, esnafın talep ve sıkıntılarını dinleyerek not aldı. 


Esnafların her zaman destekçisi olduklarını kaydeden Başkan Güler, “Esnaflarımızı sık sık ziyaret ederek, ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye özen gösteriyoruz. Esnaflarımıza yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptık. Esnaflarımızın taleplerini dinleyerek sorunların çözümleri konusunda planlamalar yapacağız ve planlanan programlar çerçevesinde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bizler her zaman esnaflarımızın destekçisiyiz” dedi. 

Başkan Güler, Ata Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kovancı ve tüm esnaflara misafirpervelikleri ve güzel sohbetleri için teşekkür etti.


Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz