Can Dostlar Emin Ellerde
ÖDÜLLÜ FİLM “BİR AYRILIK” SİZLERİ BEKLİYOR - 26 Kasım 2021 Cuma ORDU
ÖDÜLLÜ FİLM “BİR AYRILIK” SİZLERİ BEKLİYOR

 ÖDÜLLÜ FİLM “BİR AYRILIK” SİZLERİ BEKLİYOR 

27 KASIM CUMARTESİ SAAT 19.30’DA OBBKT’DE 

61. Berlin Film Festivali'nde En İyi Film dalında Altın Ayı, En İyi Aktör ve En İyi Aktris dallarında ise Gümüş Ayı kazanan “Bir Ayrılık” filmi Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Kültür Sanat Kasım Ayı Etkinlikleri kapsamında Ordulularla buluşuyor. 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kültür Sanat Kasım Ayı Etkinlikleri kapsamında sinemanın ödüllü filmlerini Ordulularla buluşturmaya devam ediyor. Programlarını hızla sürdüren Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Yönetmenliğini Asgar Ferhadi’nin üstlendiği, Leyla Hatemi, Peyman Muadi, Şahab Hüseyni, Sareh Bayat ve Sarina Farhadi’nin oynadığı 2011 yapımı İran dram filmi Bir Ayrılık’ın gösterimi ile Ordululara sinema keyfi yaşatacak.  

Boşanmış orta sınıf İranlı bir çift ile yaşlı babası için alt sınıf bir bakıcı tutmasını izleyen entrikaları konu edinen, 61. Berlin Film Festivali'nde En İyi Film dalında Altın Ayı, En İyi Aktör ile En İyi Aktris dallarında ise Gümüş Ayı kazanan “Bir Ayrılık” adlı filmin gösterimi, 27 Kasım Cumartesi saat 19.30’da Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda gerçekleştirilecek.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz