NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
BÜYÜKŞEHİR GAZİANTEPDE GALİP - 8 Kasım 2021 Pazartesi ORDU
BÜYÜKŞEHİR GAZİANTEPDE GALİP

 BÜYÜKŞEHİR GAZİANTEPDE GALİP  

BÜYÜKŞEHİR GAZİANTEP’DE GALİP 

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sezonun ilk maçında Engelsiz Gaziantep Spor Kulübü’nü 81-40 mağlup etti. 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezonun ilk maçında Engelsiz Gaziantep Spor Kulübü ile karşılaştı. Gaziantep Talat Özkarslı Spor Salonu’nda oynanan müsabakaya hızlı başlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ilk periyodu 27-02 önde kapattı. Başarılı oyununa 2. periyotta da devam eden Büyükşehir Belediyesi ekibi devreye de 41-16’lık skorla girdi. 

3. periyotta da etkili olan Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı skoru 67-26’ya getirerek son periyoda önde giren taraf oldu. Üstünlüğünü maç süresince devam ettiren Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sahadan 81-40’lık skorla galip ayrıldı. 


İKİNCİ HAFTADA RAKİP İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sezonun 2. haftasında İzmir Bornova Barışgücü ile mücadele edecek. 13 Kasım Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak olan müsabaka saat 12.00’de başlayacak.