Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
OSKİ´DEN EVLADİYELİK YATIRIM - 14 Ekim 2021 Perşembe ORDU
OSKİ´DEN EVLADİYELİK YATIRIM

 OSKİ´DEN EVLADİYELİK YATIRIM 

OSKİ’DEN EVLADİYELİK YATIRIM

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü, ilçeleri yatırımlarla buluşturmaya devam ediyor. 

19 ilçede alt yapıdan üst yapıya birçok alanda çalışma gerçekleştiren OSKİ, Altınordu ilçesi Karacaömer Mahallesi sakinlerinin yıllardır beklediği içme suyu problemini çözüme kavuşturuyor. Karacaömer Mahallesi’nin içme suyu ihtiyacının karşılanması için başlatılan çalışmalarla 7 bin 200 metrelik içme suyu hattı sil baştan yenileniyor.


“BÖLGE SAĞLIKLI İÇME SUYUNA KAVUŞACAK”

OSKİ ekiplerinin aktif olarak sahada çalışmalara devam ettiğini söyleyen Genel Müdür Murat Us, “Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızı temiz ve hijyen koşullara uygun suyla buluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda daha önce birçok mahallede yaptığımız içme suyu altyapı çalışmasını Altınordu ilçemizde yapıyoruz. İlçemizin gelişen ve büyüyen mahallerinden olan Karacaömer’de ekiplerimiz vatandaşlarımıza temiz ve kaliteli içme suyu ile buluşturmak için çalışmalara başladı. Yapılan çalışma ile kullanım ömrünü tamamlamış ve artık sık arızalara neden olan 7 bin 200 metrelik içme suyu hattı sil baştan yenileniyor. Geçtiğimiz hafta başlanılan çalışmaları kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz