NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
KORGAN BÜYÜKŞEHİRLE DEĞİŞİM YAŞIYOR - 9 Ekim 2021 Cumartesi ORDU
KORGAN BÜYÜKŞEHİRLE DEĞİŞİM YAŞIYOR

 KORGAN BÜYÜKŞEHİRLE DEĞİŞİM YAŞIYOR 

KORGAN BÜYÜKŞEHİRLE DEĞİŞİM YAŞIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Korgan ilçesinde başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla ilçeye değişim ve dönüşüm yaşatıyor. İlçe merkezinin alt yapısını yenileyen Büyükşehir Belediyesi asfalt çalışmalarına ise devam ediyor. 

Ordu genelindeki çalışmalarını durmaksızın sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi, mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçe merkezlerinde de hummalı bir çalışma yürütüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince sürdürülen çalışmalarla, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşurken yapılan bu çalışmalarla ilçelerin kaderi değişiyor. 


KORGAN’DA ALT YAPI VE ASLFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 

Bu kapsamda Korgan ilçesinde çalışma gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezinde alt yapısını yenilediği cadde ve sokaklarda asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Şehir merkezindeki asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Korgan Sanayi Sitesi içerisinde de asfalt öncesi alt yapı çalışması yürütüyor. 


GENEL SEKRETER ALP: “KORGAN’DA ÇOK CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPILDI” 

Korgan’da devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Korgan’da çok ciddi çalışmalar yaptıklarını kaydetti. 

İlçe merkezini rahatlatmak adına tüm imalatları eksiksiz yaptıklarını, alt yapısı devam eden Korgan Sanayi Sitesi’nde de asfalt çalışması başlatacaklarının altını çizen Genel Sekreter Alp, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile Korgan ilçemizde başlattığımız alt yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Alt yapısını tamamladığımız bölgelerde asfalt çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Asfalt çalışmalarımız tali yollarda da sürdürmeyi planlıyoruz. Korgan Sanayi Sitesi içerisinde devam eden kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmalarının ardından asfalt çalışmasına geçeceğiz. Korgan da çok ciddi bir iş yapıldı. İlçe merkezini rahatlatmak adına tüm imalatları eksiksiz tamladık. Korgan ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi. 


BAŞKAN YARDIMCISI KİRAZOĞLU: “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ” 

Büyükşehir Belediyesi’nin Korgan’da yaptığı çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Korgan Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kirazoğlu, “Korgan’da Büyükşehir Belediyemiz tarafından çok önemli çalışmalar yapılıyor. Bugünde yapılan ve devam eden çalışmaları Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimizle birlikte yerinde inceledik. Korgan’a gösterdiği ilgi ve alakası dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.