Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
VALİ SONEL, ´VATANDAŞLARIMIZIN DUASI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ´ - 9 Ekim 2021 Cumartesi ORDU
VALİ SONEL, ´VATANDAŞLARIMIZIN DUASI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ´

 VALİ SONEL, ´VATANDAŞLARIMIZIN DUASI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ´ 

VALİ SONEL, ´VATANDAŞLARIMIZIN DUASI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ´

Vali Tuncay Sonel, vatandaşların sorunlarını, şikâyetlerini ve taleplerini dile getirme fırsatı bulduğu "Halk Günü" toplantılarını düzenli olarak yapmaya devam ediyor.

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen ve kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşları kabul ederek, yardımcı olmaya, çözüm bulmaya çalışan Vali Sonel, vatandaşları tek tek dinledi. Vali Tuncay Sonel, kendisine iletilen iş, sağlık, sosyal yardım gibi birçok konuda yardım isteyen vatandaşların taleplerinin çözümü noktasında toplantıda hazır bulunan kurum amirlerine de gerekli  talimatları verdi.

Vali Tuncay Sonel, "Vatandaşlarımızın sıkıntılarını giderme noktasında devletimiz  her zaman onların yanındadır. Bugün de      vatandaşımızı dinleyerek, bizlere ilettikleri sorunlara çözüm bulmaya çalıştık. Vatandaşımızın derdi, bizim derdimizdir.  Vatandaşlarımız  sadece halk günlerinde değil, bizlere her zaman çok rahat bir şekilde ulaşabilir. Valiliğimizin kapısı vatandaşlarımıza  daima açıktır. İletilen talepleri  ivedilikle değerlendirerek  vatandaşlarımıza  yardımcı olmaya özen gösteriyoruz" dedi.Vali Tuncay Sonel, aileleri ile birlikte halk gününe gelen çocukları verdiği çeşitli hediyelerle sevindirmeyi ihmal etmedi.