Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
İKİZCE´NİN MAHALLELERİNE ÖMÜRLÜK YOLLAR - 7 Ekim 2021 Perşembe ORDU
İKİZCE´NİN MAHALLELERİNE ÖMÜRLÜK YOLLAR

 İKİZCE´NİN MAHALLELERİNE ÖMÜRLÜK YOLLAR 

İKİZCE’NİN YOL SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce ilçesinin Devecik ve Yenice Mahallelerini birbirine bağlayan yolu betonla buluşturuyor. Çalışmaların başladığı 4 kilometre uzunluğundaki güzergahta, 1200 metrelik kısım geride kaldı.  

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.


DEVECİK VE YENİCE MAHALLELERİNE BETON YOL 

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, İkizce ilçesine bağlı Devecik ve Yenice mahallelerine ulaşım sağlayan güzergahta beton yol çalışması başlattı. 4 kilometre uzunluğundaki yolda, 1200 metrelik mesafe beton konforu ile buluştu. 


MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Güzergahtaki beton yol çalışmaları ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı. Yıllar süren hayalleri gerçek olan mahalle sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz