Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
OSKİ EVLADİYELİK ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR - 4 Ekim 2021 Pazartesi ORDU
OSKİ EVLADİYELİK ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

 OSKİ EVLADİYELİK ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR 

ORDU-SAMSUN ARASI KADAR KANALİZASYON HATTI ÇALIŞMASI


Ordu’nun geleceği için alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), ilçelerde içme suyu, kanalizasyon ve alt yapı hattı yenileme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.


Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’in göreve başlamasının hemen ardından çalışmalara başlayan OSKİ ekipleri 19 ilçede 165 km’lik kanalizasyon hattı çalışmasını tamamlayarak hizmete aldı.


Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Güler, ilçelerde sorunları kalıcı olarak çözmeye devam ediyoruz dedi.
29 AYDA 165 KM’LİK KANALİZASYON HATTI


Ordu genelinde alt yapı çalışmalarının planlanan program doğrultusunda sürdürüldüğünü belirten Başkan Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğümüz tarafından 19 ilçemizde sürdürülen alt yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şuana kadar gerek içme suyunda gerekse kanalizasyon hattı çalışmalarında önemli mesafeler kat ettik. İçme suyu çalışmasında geride bıraktığımız dönem içinde toplam 583 km’lik yeni hat çalışmasını 19 ilçemizde tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Aynı şekilde 19 ilçemizde geride bıraktığımız 29 aylık süreçte toplam uzunluğu 165 km olan kanalizasyon hattını sıfırdan tamamlayarak faaliyete aldık. Bu rakamlar önemli rakamlar. Gelişen ve büyüyen Ordu’muz için alt yapıya büyük önem veriyoruz. Bunun içinde ekiplerimiz gece-gündüz çalışarak şehrimizi geleceğe hazırlıyor ”diye konuştu.​

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz