NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
OSKİ İLE ULUBEY KONFORA KAVUŞTU - 28 Eylül 2021 Salı ORDU
OSKİ İLE ULUBEY KONFORA KAVUŞTU

 OSKİ İLE ULUBEY KONFORA KAVUŞTU 

2 YILDA İLÇEYE 48,5 KM İÇME SUYU, 3 KM KANALİZASYON HATTI KAZANDIRILDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve başlamasından sonra ilçeleri yatırımlarla buluşturmaya ve hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile 19 ilçede alt yapıdan üst yapıya birçok projeyi hayata geçiren OSKİ, gerçekleştirdiği birçok alt ve üst yapı ile vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmanın yanında ilçeleri de geleceğe hazırlıyor. Son iki yılda Ulubey ilçesinde önemli su ve kanalizasyon çalışmasını tamamlayan OSKİ, bu alanda ilçeye yapılan en büyük yatırımı gerçekleştirdi.


OSKİ’DEN ULUBEY’E 48,5 KM’LİK İÇME SUYU HATTI

Vatandaşların geçmişte yaşadıkları sorunları en aza indirmek ve kaliteli içme suyunu kavuşturmak için önemli çalışmalar gerçekleştiren OSKİ, Ulubey ilçesinin içme suyu problemini çözüme kavuşturmak için önemli çalışmalar gerçekleştirdi. 2 yıllık süre zarfı içerisinde OSKİ tarafından Ulubey ilçesine 48,5 km yeni içme suyu ve 3 km kanalizasyon hattı inşa edildi.


BAŞKAN GÜLER, “VATANDAŞLARIMIZIN KONFORU İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Ordu’nun 19 ilçesinde yatırım çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, modern alt yapı çalışmalarının vatandaşlardan büyük takdir topladığını söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), tarafından 19 ilçede yapıla çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirten Başkan Güler, “ 19 ilçemiz ve 772 mahallemizde yatırım çalışmalarımız devam ediyor. En modern alt yapı ile ilçelerimize ve mahallelerimize hizmet etmek için ekiplerimiz canla başla çalışma gerçekleştiriyor. 19 ilçemizde sürdürdüğümüz çalışmalarla 2 yıl gibi kısa bir sürede önemli işlere imza attık. OSKİ ekiplerimiz tarafından geride bıraktığımız dönem içinde Ulubey ilçemize önemli içme suyu çalışmasını hayata geçirdik. Şuana kadar ilçemizde 48,5 km’lik içme suyu hattı ve 3 km’lik kanalizasyon hattı çalışmasını tamamlayarak faaliyete aldık. Bunun haricinde ilçemizde planladığımız ve ilerleyen günlerde başlayacağımız yatırımlarla Ulubey ilçemizin başta içme suyu olmak üzere birçok alt yapı sorununu çözüme kavuşturacağız ” dedi.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz