Doğa Kafe
ŞEHİT TEMEL ŞİMŞİR GEMİSİNİN ÖZEL KONUKLARI - 27 Eylül 2021 Pazartesi ORDU
ŞEHİT TEMEL ŞİMŞİR GEMİSİNİN ÖZEL KONUKLARI

 ŞEHİT TEMEL ŞİMŞİR GEMİSİNİN ÖZEL KONUKLARI  

BAŞKAN GÜLER: “ÇOCUKLARIMIZI MUTLU ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” 

YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER

Ordu’da yaşayan yetim çocuklar, Ordu Büyükşehir Belediyesi Şehit Temel Şimşir Gemisi ile deniz turu attı. Palyaçolardan çeşitli hediyelere kadar her şeyi düşünen Büyükşehir Belediyesi çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı. 

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve İHH İnsanı Yardım Vakfı tarafından düzenlenen etkinlikte Şehit Temel Şimşir Gemisi Ordu’da yaşayan yetim çocukları ağırladı. Ordu rıhtımdan kalkan gemi, sahil turu atarak çocuklara ve ailelerine unutamayacakları bir anı bıraktı. Ordu Büyükşehir Belediyesinin her şeyi düşündüğü etkinlikte palyaçolar eşliğinde eğlenen çocukların sevinçleri ise yüzlerine yansıdı. 


BAŞKAN GÜLER: “ÇOCUKLARIMIZI MUTLU ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” 

Düzenlenen etkinliğe katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’de çocukların bu sevincine ortak oldu. 

“Çocuklarımızı mutlu etmek için çalışıyoruz” diyen Başkan Güler, “İHH’nın ‘Yetim Gülerse Dünya Güler’ projesi kapsamında çok özel bir program yaptık. Ordu’muzun 19 ilçesinden yetim evlatlarımız vapura binsinler, denizi görsünler diye davet ettik. Büyükşehir Belediyesi olarak böyle bir organizasyonun içinde bulunmaktan çok mutluyuz. Yetimlerimizi, çocuklarımızı her daim mutlu etmek için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.


Mevlid Kandili