NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
GÜRGENTEPE OSKİ İLE DEĞİŞİMİ YAŞIYOR - 16 Eylül 2021 Perşembe ORDU
GÜRGENTEPE OSKİ İLE DEĞİŞİMİ YAŞIYOR

 GÜRGENTEPE OSKİ İLE DEĞİŞİMİ YAŞIYOR 

GÜRGENTEPE OSKİ İLE DEĞİŞİMİ YAŞIYOR

19 ilçede hummalı çalışmalara devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü, Gürgentepe ilçesinin içme suyu ihtiyacını karşılayacak önemli yatırıma imza attı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile 19 ilçede yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam eden OSKİ, geride kalan 2 yıllık süre içinde Gürgentepe ilçesine 46,4 km içme suyu hattı ve 2,5 km kanalizasyon hattı kazandırarak ilçenin önemli bir ihtiyacına cevap verdi.


“BAŞKAN GÜLER’İN TALİMATI İLE 19 İLÇEDE YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR”

OSKİ Genel Müdürlüğü tarafından 19 ilçede sürdürülen yatırımların hız kesmeden devam ettiğinin altını çizen Genel Müdür Murat Us, yapılan birçok proje sayesinde ilçelerin temiz ve kaliteli içme suyuna kavuştuğunu söyledi.


Genel Müdür Murat Us, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile ilçelerimizi temiz ve kaliteli içme suyu ve diğer alt yapı yatırımları ile buluşturmak için yoğun çalışma içerisindeyiz. Bu kapsamda geride bıraktığımız 2 yıllık süre içinde Gürgentepe ilçemizin önemli derecede içme suyu sorununu çözüme kavuşturduk. Sadece bu zaman dilimi içinde ilçemize 46,4 km içme suyu hattı ve 2,5 km kanalizasyon hattı kazandırdık. Yine su sıkıntısı olan mahallelerimiz var. Onlarında bu sıkıntılarına son verecek çalışmaları gerçekleştirmek için yoğun tempo içerisindeyiz.”

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz