Can Dostlar Emin Ellerde
VALİMİZ TUNCAY SONELİN 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI - 5 Eylül 2021 Pazar ORDU
VALİMİZ TUNCAY SONELİN 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

 VALİMİZ TUNCAY SONELİN 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI 

VALİMİZ TUNCAY SONEL'İN 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

 

Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Kıymetli Velilerimiz;

 

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşacağı yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.

 

Bizler, öğrencilerimizin yalnızca bilgi sahibi olmak için değil; bilim, teknoloji, insani değerler ve sanat gibi alanlarda da kendilerini geliştirmelerini istiyoruz. Onların sorumluluk alabilen, analiz yapabilen, arkadaşlarıyla sevgi ve saygı temeline dayalı ilişkiler kurabilen sosyal bireyler olarak yetişmesini arzuluyoruz.

 

6 Eylül'de okullar açıldığında sevgili öğrencilerimizden maske, sosyal mesafe, hijyen konularına özen göstermelerini bekliyoruz. Koronavirüsü yenmemiz, okullarınızdan, arkadaşlarınızdan uzak kalmamanız için bu tedbirlere uymamız gerekiyor.  Unutmayın, alınan tüm tedbirler sizlerin  sağlığı içindir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; başta geleceğimizin teminatı çocuklarımız olmak üzere tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitim camiamızın İlköğretim Haftası'nı kutluyor, 2021-2022 eğitim- öğretim yılının ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz