Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
SAVAŞ ŞİMŞEKTEN YENİ SEZON AÇIKLAMASI - 2 Eylül 2021 Perşembe ORDU
SAVAŞ ŞİMŞEKTEN YENİ SEZON AÇIKLAMASI

 SAVAŞ ŞİMŞEKTEN YENİ SEZON AÇIKLAMASI  

SAVAŞ ŞİMŞEK'TEN YENİ SEZON AÇIKLAMASI 

TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Orduspor 1967 Futbol Kulübü, yeni sezon öncesi iddialı takım kurdu. 

2. Lig hedefiyle lig hazırlıklarına başlayan mor beyazlı kulübün başkanı Savaş Şimşek, yaptığı açıklamada, genç bir takım kurduklarını belirterek, bir kaç takviye oyuncu alarak transferi tamamlayacaklarını söyledi. 

Çok dinamik bir takım kurmak istediklerini aktaran Şimşek, bunun için çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade etti. 


Başkan Şimşek, taraftarlara da mesaj göndererek, "Orduspor taraftarları ile gerçekten gurur duyuyorum. Taraftarımız gerçekten çok centilmen ve karakterli. Nerede ne yapmasını bilen bir taraftarımız var. Taraftarlarımızdan bundan önce olduğu gibi bundan sonrada centilmen şekilde takımımız desteklemelerini bekliyoruz." dedi. 

Ordu'da 2 tane daha 3. Lig takımı olduğunu anımsatan Şimşek, yeni sezonda Fatsa Belediyespor ile 52 Orduspor FK'ya başarılar diledi. 


Kenti yeni sezonda 3 takımın temsil edeceğini ifade eden Şişmek, "Dolayısıyla iyi sonuçlar almak hepimizin hakkı. Toplamda 2,5 milyon Ordulu arkamızda bu gücü hissettiriyor. İnşallah bizde başarılı oluruz, onlarda başarılı olurlar. Aramızda tatlı bir rekabet olabilir. Ama bu kesinlikle düşmanlık olmamalı. Bizler Ordu'yu temsil etme adına buradayız. Bizim kimseyle bir sıkıntımız derdimiz yok. Diğer iki temsilcimize yeni sezonda iyi bir sezon geçirmelerini diliyorum." diye konuştu. 


Orduspor 1967'nin hedeflerine de değinen Şimşek, "Bu takım Ordu'nun öz evladı ile ayağa kalmak istiyor. Bizde bunu başaracağımıza inanıyoruz. Takımızda çok sayıda Ordulu futbolcu var. Ben bundan çok gurur duyuyorum." şeklinde konuştu.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz