Can Dostlar Emin Ellerde
YANGIN BÖLGESİNDEKİ FELÇLİ HASTANIN YARDIMINA ORDU İTFAİYESİ KOŞTU - 2 Ağustos 2021 Pazartesi ORDU
YANGIN BÖLGESİNDEKİ FELÇLİ HASTANIN YARDIMINA ORDU İTFAİYESİ KOŞTU

 YANGIN BÖLGESİNDEKİ FELÇLİ HASTANIN YARDIMINA ORDU İTFAİYESİ KOŞTU  

ORDU İTFAİYESİ KRİTİK BÖLGELERDE GÖREV BAŞINDA 

Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri Antalya'da devam eden yangınlara müdahale etmeyi sürdürüyor. En kritik bölgelerde görev alan ekipler tehlike altında bulunan bir köydeki felçli hastanın güvenli bölgeye taşınmasını sağladı. 

Türkiye'de yaşanan tüm doğal afetlerde etkin görev alan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışmalarla takdir topluyor. 

Bu kapsamda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'in talimatı ile Antalya'da devam eden yangınlara müdahale için harekete geçen Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri olay yerine ulaşır ulaşmaz çalışmalarına başladı. Yangının en kritik bölgesinde çalışma yürüten ekipler, yangından etkilenen köylerdeki tahliye işlemlerine destek veriyor.


FELÇLİ HASTA GÜVENLİ BÖLGEYE TAŞINDI

Antalya'nın Gündoğmuş ilçesine bağlı Çayırözü Köyü çevrelerindeki orman yangınının köye sirayet etme ihtimali nedeniyle köyün boşaltılması çalışmalarına katılan Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri köyde yaşayan felçli yaşlı bir kadını evinden alarak toplanma bölgesine tahliyesini gerçekleştirdi. 

Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesine bağlı uzman ekipler tarafından gerekli önlemler alınarak evinden alınan hasta güvenli bölgeye taşındı. 


EKİPLER GÖREV BAŞINDA 

1 itfaiye aracı, 1 su tankeri ve 8 personel ile yangın bölgesinde bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yangın söndürme, arama kurtarma ve tahliye çalışmalarına devam ediyor.

Can Dostlar Emin Ellerde