Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor
FATSANIN YOLLARINA ASFALT KONFORU - 27 Temmuz 2021 Salı ORDU
FATSANIN YOLLARINA ASFALT KONFORU

 FATSANIN YOLLARINA ASFALT KONFORU 

FATSA’NIN YOLLARINA ASFALT KONFORU

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt seferberliğiyle ilçelerin kaderi değişiyor. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden çalışmalarda, Fatsa ilçesinde Geyikçeli Mahallesi’ni Korgan-Kumru karayoluna bağlayan güzergah asfaltla buluştu. 

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun il olan Ordu’da, mahalle ve grup yolları asfalt konforuyla buluşmaya devam ediyor.  

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projeler ve spora kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşturuluyor. 


KARAYOLUNA BAĞLANAN GÜZERGAHA ASFALT KONFORU

Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinde eski belde belediyesi olan Geyikçeli Mahallesi’ni Korgan-Kumru karayoluna bağlayan güzergahta başlattıkları ikinci kat emilsüyon asfalt çalışmasını tamamladı. Toplam uzunluğu 3.5 kilometre olan yol, standardı yüksek konforlu bir yapıya kavuştu. 


GEYİKÇELİ’DEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, “Karayoluna ulaşımda kullandığımız en önemli güzergahlardan birisi asfalt konforuyla buluştu. Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.