Can Dostlar Emin Ellerde
ASARKAYA CAZİBE MERKEZİ OLDU - 23 Temmuz 2021 Cuma ORDU
ASARKAYA CAZİBE MERKEZİ OLDU

 ASARKAYA CAZİBE MERKEZİ OLDU 

ASARKAYA CAZİBE MERKEZİ OLDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in turizm alanında uygulamaya koyduğu çalışmalar meyvelerini veriyor. Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla bir çekim merkezi haline gelen Ünye ilçesindeki Asarkaya Kent Ormanı, bayramda, yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri oldu. 

Denizi, yeşil doğası ve zengin tarihi dokusuyla Karadeniz'in yükselen yıldızı haline gelen Ordu’da, turizme yapılan yatırımlar devam ediyor. Ulaşım, altyapı, üstyapı, sağlık, spor ve tarım alanında birçok yatırımı hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, turizme yönelik çalışmalarıyla da dikkat çekiyor.  

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde, Karadeniz Bölgesi’nin denize en yakın ormanı olan Ünye ilçesindeki Asarkaya Kent Ormanı yolu ve içerisinde yapılan çalışmalar, turizme olumlu katkı sağladı. Bayramda, sıcak ve nemli havalardan bunalan birçok vatandaş, Asarkaya Kent Ormanı’na giderek aileleriyle güzel bir gün geçirdiler. 


BAŞKAN GÜLER, BAYRAMI VATANDAŞLARLA GEÇİRİYOR

Bayramı ilçelerde Ordulu hemşerileriyle birlikte geçiren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Asarkaya Kent Ormanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. İl içerisinden ve il dışından gelen vatandaşların sofrasına konuk olan Başkan Güler, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yaptığımız çalışmalarla bir çekim ve cazibe merkezi haline gelen, Ordulu hemşehrilerimizin yanı sıra; Kayseri, Sivas, Samsun, Tokat, Amasya, Erzurum, Trabzon, Giresun başta olmak üzere birçok ilden misafirlerini ağırlamaya başlayan Ünye Asarkaya Kent Orman'ındayız. Sizlerle geçen sevgi dolu dakikalar asla paha biçilemez” ifadelerine yer verdi.

Can Dostlar Emin Ellerde
Can Dostlar Emin Ellerde