Oski Kayıp Kaçak
BÜYÜKŞEHİR HIZ KESMİYOR - 6 Temmuz 2021 Salı ORDU
BÜYÜKŞEHİR HIZ KESMİYOR

 BÜYÜKŞEHİR HIZ KESMİYOR 

BÜYÜKŞEHİR HIZ KESMİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in asfalt hamlesi sonrası sorunlar çözüme kavuşuyor. Çalışmalar kapsamında, Altınordu ilçesine bağlı dört mahalle ile Çamsan tesisleri anayoluna bağlanan güzergâhtaki bağlantı yolu sıcak asfalt ile buluştu.

Ordu’da mahalle ve grup yollarındaki, asfalt seferberliği sürüyor. Kent genelinde yaptığı asfalt ve beton yollarla vatandaşlara konforlu bir ulaşım hizmeti sunan Büyükşehir Belediyesi, belirlenen plan ve program dahilinde sorunları bir bir çözüme kavuşturuyor.

Altınordu ilçesinin ulaşım sorunlarını çözmek için birçok noktada çalışma sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, daha önce sıcak asfaltla buluşturdukları, Artıklı, Kovancı, Altunyurt ve Bayadı mahallerini kapsayan güzergahın bağlantı kısmındaki çalışmalarını da tamamladı. 

Sıcak asfalt konforuna kavuşan 8 kilometre uzunluğundaki grup yolunun bağlantı yolundaki genişletme çalışmalarının ardından, 600 metrelik kısımda sıcak asfalt ile buluştu. 


BİRÇOK NOKTAYA ALTERNATİF ULAŞIM SAĞLAYACAK

Sıcak asfalta buluşan yol, birçok noktaya alternatif ulaşım imkanı sunuyor. Asfaltla birlikte, Artıklı, Kovancı, Altunyurt, Bayadı mahalleleri ile çevresinde bulunan Arpaköy ve Delikkaya Mahalleleri Çambaşı Yaylası Yolu’na konforlu bir seyahatle ulaşabilecekler. Kovancı Mahallesi’nden Çambaşı Yolu’na çıkmak isteyen vatandaşlar ise Melet Irmağı üzerindeki Kocaali Köprüsü’ne direk geçiş sağlayabilecekler.

Çevre Koruma
Oski Kayıp Kaçak