Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
ÇAYBAŞININ GRUP YOLLARINA BETON KONFORU - 27 Haziran 2021 Pazar ORDU
ÇAYBAŞININ GRUP YOLLARINA BETON KONFORU

 ÇAYBAŞININ GRUP YOLLARINA BETON KONFORU 

ÇAYBAŞI’NIN GRUP YOLLARINA BETON KONFORU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çaybaşı ilçesinde, Tekke, Akbababa ve Namazlı mahallelerini birbirine bağlayan yolu betonla buluşturuyor. Yol çalışmalarıyla birlikte, ilçe halkı, standardı yüksek, konforlu bir güzergaha kavuşuyor.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.


19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Çaybaşı ilçesine bağlı Tekke, Akbababa ve Namazlı mahalleri grup yolunu beton ile buluşturuyor. 


Toplam 10 kilometre uzunluğundaki güzergahta, 1100 metre yol betonla buluştu. 

Beton yola kavuşacak olan güzergah, ilçenin nüfus yoğunluğu yüksek olan mahallelerinin yıllar süren yol özlemini sona erdirecek.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz