Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor
PERŞEMBE İSKELESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI - 4 Haziran 2021 Cuma ORDU
PERŞEMBE İSKELESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

 PERŞEMBE İSKELESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI  

BÜYÜKŞEHİR, PERŞEMBE İSKELESİNİ YENİLİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların güvenliğini tehdit eden Perşembe iskelesinin bakım onarımının yapılması ve aydınlatılması amacıyla çalışmalarına başladı. 

Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede sürdürdüğü modern şehircilik yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Hayata geçirdiği projelerle ilçelere vizyon kazandıran Büyükşehir Belediyesi, kent estetiğine de büyük önem veriyor.


GÜVENLİ BİR İSKELE OLACAK 

Bu kapsamda Perşembe iskelesi için çalışma başlatan Büyükşehir Belediyesi, korkulukları olmayan ve vatandaşlar için tehlike oluşturan iskelenin bakım onarımı ve ışıklandırma çalışmalarına başladı.

Yapım İşleri Dairesi Başkanlığınca yürütülen çalışma ile iskele üzerinde 252 metrelik paslanmaz çelik korkuluk, elektrik hattı, alüminyum aydınlatma direkleri ve şerit LED aydınlatması yapılacak. 


MODERN BİR GÖRÜNÜM KAZANACAK

Çalışmaların tamamlanması ile modern bir görünüme kavuşacak olan Perşembe iskelesi Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Vona Park ile birlikte Perşembeli vatandaşların ve Perşembe’yi ziyaret edenlerin gözde mekanlarından bir tanesi olacak.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor