Çevre Koruma
ARPAKÖY MAHALLESİNDE ASFALT SEVİNCİ - 30 Mayıs 2021 Pazar ORDU
ARPAKÖY MAHALLESİNDE ASFALT SEVİNCİ

 ARPAKÖY MAHALLESİNDE ASFALT SEVİNCİ 

ARPAKÖY MAHALLESİNDE ASFALT SEVİNCİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kent genelinde başlattığı asfalt hamlesi yüz güldürüyor. Çalışmalar kapsamında, Altınordu ilçesine bağlı dört mahalleye bağlantı sağlayan güzergah asfaltla buluşacak.

Ordu’da başlatılan asfalt seferberliği ile ilçe merkezleri ve mahalle grup yollarının kaderi değişiyor. 19 ilçenin tamamında süren asfalt ve beton yol çalışmaları sonrası, vatandaşların yıllar süren yol çilesi sona erdi. Altınordu ilçesine bağlı Arpaköy, Güzelyalı Köyü mahalleleri bağlantı yolunda, toplam 3 kilometre uzunlukta emülsiyon asfalt çalışması başladı. Asfalta kavuşacak yol, Altınyurt ve Kovancı mahallelerinde de bağlantı sağlayacak. 


VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Yılların hayalinin gerçek olmasıyla birlikte memnuniyetlerini ifade eden mahalle sakinleri ise “ Bu yol bizim için çok önemliydi. Büyükşehir Belediyemiz, güzergahta yaptığı altyapı çalışmalarının ardından asfalt çalışmalarını başlattı. Artık toz ve çamurdan kurtulacağız. Desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz