Doğa Kafe
BAŞKAN GÜLER SÖRFÇÜLERİ AĞIRLADI - 25 Mayıs 2021 Salı ORDU
BAŞKAN GÜLER SÖRFÇÜLERİ AĞIRLADI

 BAŞKAN GÜLER SÖRFÇÜLERİ AĞIRLADI 

BAŞKAN GÜLER SÖRFÇÜLERİ AĞIRLADI

Ordu’da dalga sörfü araştırmaları yapmak ve Büyükşehir Belediyesi’nin bu alandaki çalışmalarına destek vermek amacıyla Ordu’ya gelen sörf araştırmacıları Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret etti.

Ordu’da su sporlarının geliştirilmesi ve denizin daha fazla kullanılması amacıyla gerçekleştirilen çalışmalara büyük önem veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’yu sörf sporunda da iddialı konuma getirmek için çalışmalar yürütüyor.

Bu kapsamda Başkan Güler’in davetlisi olarak Ordu’ya gelen ve sörf sporuna katkı sunmak amacıyla araştırmalarda bulunan Sörf Eğitmeni Deniz Toprak, Sörf Gezgini Kepa Acero ve Karadeniz’de sörf araştırmaları yapan Film Yapımcısı Clint Davis, Başkan Güler’i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yapılan araştırmaların ve araştırmalar ışığında hayata geçirecekleri projelerin Ordu’nun sörf sporunda adından söz ettiren bir olacağını söyledi. Başkan Güler, öte yandan araştırmaları ile sörf sporunun Ordu’da canlanmasına katkı sunan Sörf Eğitmeni Deniz Toprak, Sörf Gezgini Kepa Acero ve Film Yapımcısı Clint Davis’e teşekkür etti.


SÖRFÇÜLERDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Ordu’da keyifli ve verimli bir araştırma süreci geçirdiklerini ifade eden sörf araştırmacıları Toprak, Acero ve Davis, misafirperverlikleri dolayısıyla Başkan Güler’e teşekkürlerini ileterek Ordu’nun bu alanda başarılı olacaklarına inandıklarını belirttiler. 

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz