NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
YEŞİLKENT VE GÖLEVİNDE İÇME SUYU HATTI SİL BAŞTAN YENİLENİYOR - 26 Nisan 2021 Pazartesi ORDU
YEŞİLKENT VE GÖLEVİNDE İÇME SUYU HATTI SİL BAŞTAN YENİLENİYOR

 YEŞİLKENT VE GÖLEVİNDE İÇME SUYU HATTI SİL BAŞTAN YENİLENİYOR 

YEŞİLKENT VE GÖLEVİ’NDE İÇME SUYU HATTI SİL BAŞTAN YENİLENİYOR


Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek teknik ekipten bilgi alan OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Doğangün Çiflik, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi.


Vatandaşları sağlıklı ve kesintisiz içme suyuna kavuşturmak için 19 ilçede yoğun çalışma yaptıklarını belirten OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Çiflik, “Milletlimizi en kaliteli içme suyuna kavuşturmak için 7/24 sahadayız” dedi.


Çalışmaların 19 ilçede yoğun şekilde devam ettiğinin altını çizen Genel Müdür Yardımcısı Doğangün Çiflik, “Geçmiş dönemlerde yapılan ve fiziki ömürlerini tamamlayan içme suyu tesislerini ve hatlarını yenileme çalışmalarını sürdüren OSKİ ekiplerimiz bu kapsam da Ünye ilçesine bağlı Yeşilkent ve Gölevi Mahallelerinde içme suyu hatlarını sil baştan yeniliyor. İki mahallemizde toplamda 5 bin 500 metre uzunluğundaki yeni hatta şu ana kadar 3 bin metrelik bölümü tamamlandı. Geriye kalan bölüm için ekiplerimiz 7/24 sahada çalışma yürütüyor. Kısa süre içinde tamamlayacağımız bu çalışma ile 2 mahallemiz daha sağlıklı bir içme suyu hattına kavuşmuş olacak” diye konuştu.
TERFİ VE İSALE HATTI ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR


Ünye ilçesine bağlı Düzköy Mahallesi’nde yürütülen terfi ve isale hattı çalışmalarının devam ettiğini ifade eden OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Doğangün Çiflik, “Bölgede OSKİ ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledik. Düzköy Mahallemizde yürütülen terfi ve isale hattı çalışmaları ile ilgili olarak teknik ekipten bilgi aldık. Buradaki çalışmalarında en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.​

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz