Mevlid Kandili
BÜYÜKŞEHİR HER GÜN BİR İLÇEDE İFTAR STANDI KURUYOR - 16 Nisan 2021 Cuma ORDU
BÜYÜKŞEHİR HER GÜN BİR İLÇEDE İFTAR STANDI KURUYOR

 BÜYÜKŞEHİR HER GÜN BİR İLÇEDE İFTAR STANDI KURUYOR 

BÜYÜKŞEHİR HER GÜN BİR İLÇEDE İFTAR STANDI KURUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı boyunca her gün bir ilçede iftar standı kuruyor.

Büyükşehir Belediyesi, Ordu’nun 19 ilçesindeki vatandaşları Ramazan ayında yalnız bırakmıyor. Ramazan’ın ilk gününde Akkuş ilçesinde stant kuran Büyükşehir Belediyesi ikinci günü Aybastı, üçüncü günü ise Çatalpınar’da stant kurdu. İftar saatinde görevleri başında bulunan kamu personelleri, evlerine yetişemeyen vatandaşlar oruçlarını Büyükşehir Belediyesinin iftar stantlarında dağıtılan sıcak yemeklerle açtı.

Aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 ilçede bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlara her gün düzenli olarak götürülen sıcak yemekler, Ramazan ayı boyunca da verilmeye devam ediliyor.


“DİĞER İLÇELERİMİZLE DEVAM EDECEĞİZ”

Ramazan’ın ilk günü Akkuş, ikinci günü Aybastı ve üçüncü gününde Çatalpınar ilçesinde stant kurduklarını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “Vatandaşlarımız aşevimizde özenle hazırlanan sıcak yemeklerimizle iftarlarını açtılar” dedi.

Daire Başkanı Bilkay şöyle konuştu:

“Ramazan ayı boyunca her gün bir ilçemizde iftariyelik stant kuruyoruz. Ramazan’ın ilk günü Akkuş, ikinci günü Aybastı ve üçüncü gününde Çatalpınar ilçemizde stant kurduk. Vatandaşlarımız aşevimizde özenle hazırlanan sıcak yemeklerimizle iftarlarını açtılar. Aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine de düzenli olarak götürdüğümüz yemeklerimizi, Ramazan ayı boyunca da devam ettiriyoruz. Altınordu ilçemizde Cumhuriyet Meydanı’nda, Ordu’nun giriş ve çıkışlarında da stantlarımız her gün bulunuyor ve vatandaşlarımız sıcak yemek hizmetimizden yararlanabiliyorlar. Bundan sonraki günlerde de diğer ilçelerimizde iftariyelik stantlarımızı kurarak vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

Ramazan boyunca her gün bir ilçede kurulacak olan iftar stantları, Altınordu ilçesi Cumhuriyet Meydanı’nda ve şehrin giriş-çıkışlarında her gün kuruluyor.


Doğa Kafe
Mevlid Kandili