Can Dostlar Emin Ellerde
VALİMİZDEN RAMAZAN AYI MESAJI - 12 Nisan 2021 Pazartesi ORDU
VALİMİZDEN RAMAZAN AYI MESAJI

 VALİMİZDEN RAMAZAN AYI MESAJI 

ORDU VALİMİZ SN. TUNCAY SONEL'DEN RAMAZAN AYI MESAJI

İslam dünyasının büyük bir özlemle beklediği, rahmet, bereket, mağfiret iklimi olan 11 ayın sultanı Ramazanı Şerif'e hep birlikte kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız. 

Bu ay;  kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'in nazil olmaya başladığı ve oruç ibadetimizi eda ettiğimiz mukaddes bir aydır.

Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu yaşarken, Covid-19 salgını sebebiyle de sıkıntılı günler yaşıyoruz. Yaşadığımız bu sıkıntılı süreçte alınan tüm tedbirlere uyalım ve sosyal izolasyon sağlayarak zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmayalım. Ramazan ayında sevdiklerimizle sofralarımızda buluşamasak da ihtiyaç sahiplerini sevindirmeyi unutmayalım.  Dua kapılarının sonuna kadar açıldığı bu ayda evlerimizde bir an önce sağlıklı günlere kavuşmak için dua edelim.

Yüce Allah'tan güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında; kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmemesini ve bizleri dostluk, barış ve kardeşlik duygularının hâkim olduğu nice güzel günlere kavuşturmasını, tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Ordulu hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve bütün İslam aleminin mübarek Ramazan Ayı'nı kutluyorum.

Can Dostlar Emin Ellerde