Oski Kayıp Kaçak
BÜYÜKŞEHİRDE DURMAK YOK - 30 Mart 2021 Salı ORDU
BÜYÜKŞEHİRDE DURMAK YOK

 BÜYÜKŞEHİRDE DURMAK YOK 

BÜYÜKŞEHİR’DE DURMAK YOK

Ordu Büyükşehir Belediyesi, konforlu bir ulaşım için il genelindeki yol bakım, onarım ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Çatalpınar ilçesine bağlı Güneyce ve Gündoğdu mahalle yolunda devam eden çalışmalarda, sarp ve eğimli arazilerde özverili bir çalışma yürütülüyor.

Ordu’da asfalt ve beton yol seferberliğini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerdeki, yeni yol açma, bakım onarım stabilize ve genişletme çalışmalarına da devam ediyor. Bölgenin dik ve eğimli arazisinde vatandaşlara, standardı yüksek konforlu bir ulaşım sunmak için seferber olan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Çatalpınar Güneyce ve Gündoğdu mahallelerinde yol genişletme ve onarım çalışması başlattı.


7.5 KİLOMETRELİK GÜZERGAH EMÜLSİYON ASFALTLA BULUŞACAK

Toplam 1.5 kilometre genişletme yapılacak olan 7.5 kilometrelik güzergahtaki çalışmaların ardından altyapı çalışmaları başlayacak. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, yol emülsiyon asfalt ile buluşacak. 


VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Devam eden çalışmalarla ilgili memnuniyetini ifade eden vatandaşlar, “Bu yolumuz bazı bölgelerde iki aracın yan yana geçişini engelleyecek kadar dardı. Büyükşehir Belediyemiz şu anda özverili bir çalışma yürütüyorlar. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

Çevre Koruma
Çevre Koruma