Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor
CADDE VE SOKAKLAR SİL BAŞTAN YENİLENİYOR - 23 Mart 2021 Salı ORDU
CADDE VE SOKAKLAR SİL BAŞTAN YENİLENİYOR

 CADDE VE SOKAKLAR SİL BAŞTAN YENİLENİYOR 

BÜYÜKŞEHİR ALTINORDU’NUN SORUNLARINI ÇÖZÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, modern ve estetik bir kent için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda devam eden çalışmalarla, birçok cadde ve sokak sil baştan yenileniyor.

 

Alt yapıdan üst yapıya, sosyal alanlardan örnek projelere kadar, birçok alanda gerçekleştirdiği yatırımları vatandaşın kullanımına sunan Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin çehresini değiştiriyor. Büyükşehir Belediyesi kenti daha modern hale getirmek amacıyla ilçelerde sürdürdüğü alt yapı ve üst yapı çalışmalarına Altınordu ilçesinde devam ediyor.


Bugüne kadar ilçede gerçekleştirdiği, sıcak asfalt, altyapı, kavşak, gibi ulaşım yatırımlarıyla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, sokak ve caddelerdeki ulaşımları da yayalar için yeniden tasarlıyor.

 

 


CUMHURİYET MAHALLESİ’NE MODERN KALDIRIM

Ordu Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi Kazım Türkmen Caddesi’ni baskı beton kaldırımlarla buluşturdu. Şehrin gelişime açık ve nüfus yoğunluğunun artmaya başladığı bölgede, ortalama 3 metre genişliğe sahip kaldırımlar vatandaşların hizmetine sunuldu. 500 metrelik güzergahın tamamlanmasıyla birlikte, cadde yayalar için daha konforlu ve güvenli bir yapıya kavuştu. 

Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz