Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
BÜYÜKŞEHİR, SORUNLARI BİR BİR ÇÖZÜYOR - 19 Mart 2021 Cuma ORDU
BÜYÜKŞEHİR, SORUNLARI BİR BİR ÇÖZÜYOR

 BÜYÜKŞEHİR, SORUNLARI BİR BİR ÇÖZÜYOR 

BÜYÜKŞEHİR, SORUNLARI BİR BİR ÇÖZÜYOR


Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesindeki ulaşım yatırımlarını sürdürüyor. Cumhuriyet Mahallesi 1322 ile 1336 sokakta çalışma başlatan Büyükşehir ekipleri, birçok işyerinin bulunduğu güzergahları sıcak asfaltla buluşturdu.


Ordu’da mahalle grup yolları ve imarlı alanlardaki asfalt seferberliği devam ediyor. Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili olan kentte, mahalle ve grup yollarının yanı sıra, imarlı alanlarda da hummalı bir çalışma yürütülüyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen çalışmalarda, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor. 
CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE SEFERBERLİK SÜRÜYOR


Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’ndeki altyapı ve asfalt yatırımlarını sürdürüyor. 1322 ile 1336 nolu sokaklarda altyapıyı sil baştan yenileyen Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı ile birçok işyerinin bulunduğu güzergahı da sıcak asfaltla buluşturdu.
ESNAF VE VATANDAŞIN ÇİLESİ BİTTİ


Karadeniz Sahil Yolu güzergahı üzerinde bulunan Mustafa Kemal Bulvarı’nın hemen yanında yer alan caddelerde yapılan altyapı ve asfalt çalışmalarıyla birlikte, bölge halkının yıllar süren çilesi de sona ermiş oldu.

 


BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Uğur Özcan ve mahalle sakinleri, yapılan çalışmalar nedeniyle memnuniyetlerini dile getirerek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.