Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
OSKİ VATANDAŞ ODAKLI ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR - 29 Ocak 2021 Cuma ORDU
OSKİ VATANDAŞ ODAKLI ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

 OSKİ VATANDAŞ ODAKLI ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR 

OSKİ VATANDAŞ ODAKLI ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ), ilçelerin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla çalışmalarına devam ederken düzenlediği istişare toplantılarıyla da vatandaşların taleplerini dinliyor. 


Büyükşehir Belediyesi su ve kanalizasyon alanında ürettiği kalıcı çözümlerle alt yapısı güçlü bir şehir inşa ediyor. Sorunları yerinde tespit etmek ve daha kalıcı çözümler üretmek için ilçelerde toplantılar gerçekleştiren OSKİ, yapılan toplantılarda belediye başkanları, muhtarlar ve mahalle sakinleri ile istişarelerde bulunuyor.


Bu kapsamda Fatsa ilçesinde gerçekleştirilen toplantıya Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar, OSKİ Genel Müdürü Murat Us, OSKİ yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.
GENEL SEKRETER ALP: “VATANDAŞLARIMIZLA İSTİŞARE İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ”


Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak Fatsa’da önemli yatırımlara imza attıklarını ve su sorunu yaşayan birçok mahallede kalıcı çözümler ürettiklerini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini söyledi.


Yapılan çalışmalarda insan odaklı çalıştıklarını belirten Alp, “OSKİ Genel Müdürlüğümüzce Ordu’muzun dört bir yanında su ve kanalizasyon alanında yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmalarla kalıcı çözümler üretirken, geleceğin Ordu’sunu ise hep birlikte inşa ediyoruz. Zaman zaman düzenlediğimiz istişare toplantıları ile vatandaşlarımızı dinleyerek istek ve taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.


FATSA BELEDİYE BAŞKANI KİBAR’DAN TEŞEKKÜR

Toplantının ev sahipliğini yapan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar’da yaptığı konuşmada sorunların yerinde tespiti için düzenlenen istişare toplantısından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından OSKİ vasıtası ile Fatsa’ya önemli yatırımlar yapıldığına dikkat çeken Kibar, su sorununa ve alt yapıda gerçekleştirilen köklü değişiklik dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini iletti.

Gerçekleştirilen istişare toplantısı OSKİ Genel Müdürü Murat Us’un sunumu ve ardından vatandaşların talep ve önerilerinin dinlenmesinin ardından sona erdi.​

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz