NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
AKKUŞ BELEDİYESPOR GALİBİYET SERİSİNİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR - 4 Aralık 2020 Cuma ORDU
AKKUŞ BELEDİYESPOR GALİBİYET SERİSİNİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR

 AKKUŞ BELEDİYESPOR GALİBİYET SERİSİNİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR 

AKKUŞ BELEDİYESPOR GALİBİYET SERİSİNİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR

Erkekler Voleybol 1. Lig temsilcilerinden Akkuş Belediyespor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Niksar Belediyespor maçı için hazırlıklarını tamamladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig B Grubunda mücadele eden ve oynadığı son iki maçı kazanan Akkuş Belediyespor, 6 Aralık Pazar günü deplasmanda oynayacağı Niksar Belediyespor maçı için Antrenör Mehmet Aydın yönetiminde ısınma hareketleri ve topla çalışma yaparak hazırlıklarını tamamladı. Ligde oynadığı son iki maçı da set vermeden 3-0’lık skorlarla kazanan Akkuş Belediyespor, Niksar Belediyespor’u da yenerek galibiyet serisini sürdürmeyi planlıyor.

Takım olarak son haftalarda peş peşe gelen galibiyetlerle iyi bir hava yakaladıklarını belirten Akkuş Belediyespor Antrenörü Mehmet Aydın, “ Kızıltepe ve Erzin maçlarını kazanarak iyi bir hava yakaladık. Şuanda moral ve motivasyon olarak son derece iyi durumdayız. Pazar günü oynayacağımız Niksar Belediyespor maçı için son hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah bu maçı da kazanarak galibiyet serimizi sürdürmeyi ve üst sıralardaki yerimizi korumayı düşünüyoruz” dedi.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz