NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
VALİ SONEL KAPIMIZ HERKESE AÇIK - 2 Aralık 2020 Çarşamba ORDU
VALİ SONEL KAPIMIZ HERKESE AÇIK

 VALİ SONEL KAPIMIZ HERKESE AÇIK 

VALİ SONEL "KAPIMIZ HERKESE AÇIK"

Vali Tuncay Sonel, kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşları kabul ederek, dertlerini, sıkıntılarını, taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Valilik Toplantı Salonunda vatandaşları kabul eden Vali Tuncay Sonel, ilgili kurum amirleriyle birlikte  vatandaşların sorun, sıkıntı ve taleplerini çözüm bulmaya çalıştı. Vali Sonel, gelen vatandaşları tek tek dinleyerek sorun, şikayet ve taleplerini not aldı ve kabulde hazır bulunan kurum müdürlerine talimat vererek, vatandaşların ilettiği sorun, sıkıntı ve taleplerine çözüm bulunmasını istedi.

"Kapımız herkese açık" diyen Vali Tuncay Sonel, "Özelikle içinde bulunduğumuz bu  pandemi döneminde vatandaşlarımızın  randevu taleplerini yerine getirerek, sıkıntı çekmesinler diye taleplerini ivedilikle değerlendirip, yardımcı olalım istiyoruz. Valiliğimizin kapısının herkese açık olduğunu birkez daha  vurgulamak isterim" şeklinde konuştu.Pandemi tedbirlerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen kabulde, vatandaşlara uyarılarda da bulunan Vali Tuncay Sonel, vatandaşlardan, maskelerini takmalarını, sosyal mesafe kuralına uymalarını  ve temizliği de  dikkat etmelerini istedi.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz