Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor
BÜYÜKŞEHİR GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR - 30 Ekim 2020 Cuma ORDU
BÜYÜKŞEHİR GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

 BÜYÜKŞEHİR GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR 

BÜYÜKŞEHİR GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 2 iş makinesi daha satın alarak gücüne güç kattı.

Kısa süre önce 95 iş makinesi satın alarak araç filosunu genişleten Büyükşehir Belediyesi, ORBEL aracılığıyla 2 iş makinesi daha satın aldı. Alınan iş makineleri şehirde yapılacak çalışmalarda kullanılmak üzere Ordu’ya getirildi.


“VATANDAŞLARIMIZA EN HIZLI HİZMETİ SAĞLAYACAĞIZ”

Araçların Ordu’nun dört bir yanında kullanılacağını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Altyapıdan üstyapıya gerekli gördüğümüz her alanda araçlarımızla vatandaşlarımıza en hızlı hizmeti sağlayacağız” dedi.

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:

“Halkımıza hizmeti en önemli görev bilen Büyükşehir Belediyemiz Ordu’ya verilecek hizmetin kalitesini yükseltmek için sürekli kendini geliştiriyor. Bu anlamda geçtiğimiz günlerde araç parkımıza 95 yeni iş makinesi katmıştık. 95 iş makinesinden sonra Belediyemizin iştiraki olan ORBEL A.Ş. aracılığıyla 2 adet 35 tonluk paletli ekskavatör iş makinesi daha satın aldık. Toplamda 97 iş makinesine sahip olduk. Alınan bu araçlarımızı Ordu’nun dört bir yanında kullanacağız. Altyapıdan üstyapıya gerekli gördüğümüz her alanda araçlarımızla vatandaşlarımıza en hızlı hizmeti sağlayacağız. Vatandaşlarımıza zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için araç filomuzu güçlendirmeye de devam edeceğiz. Alınan araçların şehrimize hayırlı olmasını diliyorum”


Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor