Yeşilay Ordu Şube Başkanı Cengiz KESKİN İstifa Etti - 2 Ağustos 2019 Cuma ORDU
Yeşilay Ordu Şube Başkanı Cengiz KESKİN İstifa Etti

 Yeşilay Ordu Şube Başkanı Cengiz KESKİN İstifa Etti 

Yeşilay Ordu Şube Başkanı Cengiz KESKİN İstifa Etti

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi tarafından 17.11.2015 tarihinde yapılanOlağanüstü Genel Kurulu’nda oy birliği ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şube Başkanlığı’na seçilen Cengiz Keskin, 16.02.2019 tarihinde Türk Kızılay Ordu Şube başkanlığına da oy birliği ile seçilmişti.

Başkan Cengiz Keskin, kamu yararına faaliyetlerini sürdüren Türkiye Yeşilay Cemiyeti ve Türk Kızılayı Ordu Şube başkanlığını; üç yıl sekiz ay on beş gündür başarıyla yürütmekteyken bugün (01.08.2019 Perşembe) yaptığı basın açıklamasıyla “Çok severek yürüttüğüm Yeşilay Ordu Şubesi yönetim kurulu başkanlığı görevimden her iki kurumun ağır ve yoğun iş yükü nedeniyle istifa ediyorum” açıklamasını yaptı.

Başkan Cengiz KESKİN görevini Yeşilay Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi olan Cemalettin TÜRK’e devretti. Bu görev değişiminin hayırlara vesile olmasını ve yine birlikte Yeşilay bünyesinde çalışmalarının süreceğini beyan eden Keskin artık Türk Kızılay Ordu Şubesi için daha fazla zaman ayıracak ve yeni projelere imza atacağız dedi.