NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
ORDUDA 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI - 19 Ekim 2020 Pazartesi ORDU
ORDUDA 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

 ORDUDA 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI 

ORDU’DA 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

19 Ekim Muhtarlar Günü Ordu’da düzenlenen törenle kutlandı.

Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasıyla başlayan tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti. Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan hediye paketleri düzenlenen törene katılan muhtarlara dağıtıldı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri 19 ilçedeki 772 muhtara ulaşarak hediye paketlerinin dağıtımını yapmaya devam ediyor.


“KAMU KURUMLARIMIZIN GÖREN GÖZÜ, İŞİTEN KULAĞI VE TUTAN ELİDİR”

Ordu’da bulunan 772 muhtarın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Burhan Sakallı, “Muhtarlarımız sadece belediyelerimizin değil, bütün kamu kurumlarımızın gören gözü, işiten kulağı ve tutan elidir. Bu vesileyle muhtarlarımıza çam sakızı çoban armağanı olarak Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık Dairesi Başkanlığımız tarafından hazırlanan paketleri hediye ediyoruz. Tüm muhtarlarımızın ve Ordu’da bulunan 772 muhtarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” dedi.


“HEPİMİZE HAYIRLI VE KUTLU OLSUN”

Bu yıl beşincisi kutlanan Muhtarlar Günü’nün herkese hayırlı olmasını dileyen Altınordu ilçesi Kumbaşı Mahallesi Muhtarı Nevin Gül, “İlki 2016 yılında ülke genelinde kutlanan ve bu yıl beşincisini kutladığımız 19 Ekim Muhtarlar Günü’nün hepimize hayırlı ve kutlu olmasını diliyorum. Gerek muhtarlar müessesine vermiş oldukları önem ile etkinlik ve rollerinin güçlendirilmesi gerekse de bu müessenin himaye edilerek çeşitli düzenlemeler ve iyileştirmelerle ihya edilmesi noktasında bizleri destekleyen Sayın Cumhurbaşkanımız ve İç İşleri Bakanımıza teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle görev yapmış ve yapan tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz