Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
İLÇE KONGRELERİ DEVAM EDİYOR - 27 Eylül 2020 Pazar ORDU
İLÇE KONGRELERİ DEVAM EDİYOR

 İLÇE KONGRELERİ DEVAM EDİYOR 

MESUDİYE İLÇE KONGRESİ YAPILDI, İLÇE BAŞKANLIĞINA AYDIN GÜNDOĞDU SEÇİLDİ

AK PARTİ Mesudiye İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve Mesudiye’li hemşehrilerimiz katıldı.

Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar, Divan Başkan Yardımcılığına, İl Başkan Yardımcısı Muhittin Konca , Katip Üyelik görevlerini ise İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bilgin, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur İnce , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Gündoğdu yaptı.

Mevcut İlçe Başkanı Mustafa Başarslan’ın aday olmadığı kongreye tek liste ile gidildi. AK Parti Mesudiye İlçe Başkanlığına daha önce 2 dnem Üçyol Belde Belediye Başkanlığı 1 Dönem Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği yapan Aydın Gündoğdu seçildi. Aydın Gündoğdu’nun Listesi şu isimlerden oluştu; Başkan Aydın Gündoğdu, Mustafa Yılmaz, Mehmet Ali Poyraz, Mahmut Şahin, Birol Yılmaz, Ahmet Sevim, Nebahat Yılmaz,Nihat Dursun erim, Fatma Yılmaz,Sevtaç Anı Kaya,Mutlu Tekin,Emrah Tuncer , Dedem Betül Kaya,Çağatay Başaran,Musa Furkan Başarslan seçildi.


İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN; ÇETİN DOĞA ŞARTLARINDA NASIL HİZMET EDİLİRMİŞ GELSİNLER KARADENİZ AKDENİZ YOLUNDA GÖRSÜNLER

Kongrede bir konuşma yapan İl Başkanı Halit Tomakin, Karadeniz-Akdeniz yolundan geçerken insanın göğsnün kabardığını , onur ve gururunun arttığını , yüreğinin devlete olan güvenini pekiştirdiğini ifade ederek, AK PARTİ’nin hizmetlerini görmek isteyenler gelsinler Mesudiye ye baksınlar şu dağlara taşlara , baksınlar çetin doğa şartlarında nasıl hizmet edilirmiş gelsinler görsünler , bu nasıl yollar yapılmış, bu tüneller o geçit vermez dağları delmiş geçmiş, çetin doğa şartları nasılda AK PARTİ ile dize gelmiş gören gözleri buralara bakmaya ve hizmetleri görmeye davet ediyorum dedi.


GÖLKÖY İLÇE KONGRESİ YAPILDI , İLÇE BAŞKANLIĞINA YAŞAR YILMAZ SEÇİLDİ

AK PARTİ Gölköy İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve Çok sayıda Gölköy’lü hemşehrilerimiz katıldı.

Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar, Divan Başkan Yardımcılığına, İl Başkan Yardımcısı Muhittin Konca , Katip Üyelik görevlerini ise İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kurucu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur İnce , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Ömerustaoğlu yaptı.

Mevcut İlçe Başkanı Yaşar Yılmaz kongreye tek liste ile girdi.Yaşar Yılmaz Başkanlığında ki Liste şu isimlerden oluştu; Başkan Yaşar Yılmaz, Sedat Yücel , Tekin Çelik,Süleyman Erkoç,Semih Karagöz,Tuğba Avcı,Ayhan Avcı,Nuray Çakır, Muammer Pamuk,Tuğçe Atıcı,Servet Çlenek, Kayhan Erkoç,Mustafa Çakıcı,Fahri Koç,Ömer Ömerustaoğlu dan oluştu.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz