Doğa Kafe
CUMHUR İTTİFAKINI AHENK İÇİNDE BİRLİKTE GÖTÜRECEĞİZ - 22 Eylül 2020 Salı ORDU
CUMHUR İTTİFAKINI AHENK İÇİNDE BİRLİKTE GÖTÜRECEĞİZ

 CUMHUR İTTİFAKINI AHENK İÇİNDE BİRLİKTE GÖTÜRECEĞİZ 

BAŞKAN TOMAKİN; HER ALANDA İŞBİRLİĞİMİZİ ARTIRARAK GÜÇLÜ ORDU VE GÜÇLÜ TÜRKİYE'Yİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ
MHP İL BAŞKANI ŞANLITÜRK; CUMHUR İTTİFAKIMIZ ORDU'DA DA GÜÇLENEREK DEVAM EDECEK
Cumhur ittifakının ortağı MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin ve Yönetimine iadeyi ziyarette bulundu. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette önce karşılıklı olarak yönetim kurulu üyeleri birbirlerini tanıttı.
Başkan Tomakin, yaptığı konuşmada öncelikle yeni atanan MHP il Başkanı Naci Şanlıtürk ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyor kutluyorum diyerek söze başladı. Başkan Tomakin Türkiye'nin yönetimsel şeklinin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile değiştiğini vurgulayarak, bu değişiklikten sonra Ülke hassasiyetlerine aynı yönde bakan siyasi partilerin bir araya geldiğini AK PARTİ ile MHP Türkiye'nin bekası, ümmetin umudu, Ülkemizin çıkarları ile örtüşen iki liderin birlikte hareket ederek Cumhur ittifakını kurduğunu belirtti. Aradan geçen zaman zarfında birlikte uyum içinde çalışmayı gösteren güzel bir süreci Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin birlikte sorunsuz bir şekilde dünyaya örnek olacak şekilde yürüttüklerini belirterek; "Ülkem, milli çıkarlarım ve davam diyen iki tecrübeli lider Türkiye'yi süper lige taşımışlardır" dedi. Bizlerde Ordu'da her alanda işbirliğimizi artırarak birlikte güçlü Ordu'yu, güçlü Türkiye'yi birlikte inşa edeceğiz dedi.
Liderlerimizin 2023 , 2053 hedeflerini birlikte sürdürüyorlar, bizler de Ordu ilinde bu politikaların takipçisi olacağız.


MHP İl Başkanı, Şanlıtürk 16 Nisan 2017 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçilmesiyle birlikte, aynı hassasiyetleri barındıran partiler olarak yan yana siyaset yapmanın rahatlığı içerisindeyiz. Ülkenin kaderi bir, her iki manada da partilerimizin kaderi bir diyen Şanlıtürk, Halit Başkan ile önceye dayanan dostlukları ve ticari ortaklıklarının olduğunu hatırlatarak, Halit Başkan sizin abiniz olduğu gibi bizimde abimizdir. Hem siyaseten hem de ortaklık nedeniyle birbirimizin eksikliklerini, açıklarını, yanlışlarını kapatacağız inşallah. Cumhur İttifakı bağlamında da, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin Türkiye için gösterdikleri, Ülkemizin ve milletimizin geleceği adına 2023, 2053 hedeflerini birlikte devam ettirdiklerini anımsatarak bizler de Ordu ilinde bu politikaların takipçisi olacağız. Cumhur ittifakını ahenk içinde birlikte götüreceğiz. İttifakımız Ordu'da güçlenerek devam edecek dedi.

Mevlid Kandili
Doğa Kafe