NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
BÜYÜKŞEHİR MESAİ GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞIYOR - 19 Eylül 2020 Cumartesi ORDU
BÜYÜKŞEHİR MESAİ GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞIYOR

 BÜYÜKŞEHİR MESAİ GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞIYOR 

BÜYÜKŞEHİR MESAİ GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞIYOR

Büyükşehir Belediyemiz geçtiğimiz günlerde Ordu’da yaşanan taşkın sebebiyle yağmur suyu kanallarında oluşan rüsubatları temizleme ve hatları yetersiz olan bölgelerde yeni hatlar inşa etme çalışmalarını sürdürüyor.

Ekiplerimiz, çevre sakinlerinin herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına taşkın yaşanan ve önceliği bulunan bölgelerde 21.00’da başladıkları çalışmalarına sabah 6.00 sularına kadar devam ediyor.


“İNANIYORUZ Kİ BU SIKINTILAR TEKRAR YAŞANMAYACAK”

Şiddetli bir yağmur sonrası taşkınların tekrar yaşanmaması adına Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin seferber edildiğine dikkat çeken Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Coşkun Alp , “Önceliği bulunan ve riskli sayılan bölgelerde ekiplerimiz vatandaşlarımızı rahatsız etmeyecek saatlerde çalışmalarına devam ediyor. Yağmur suyu hattı yetersiz olan mahallelerimizde yeni hatlar inşa eden ekiplerimiz, taşkın riskine karşı kalıcı bir çözüm üretmiş oluyor. Aynı zamanda şiddetli yağış sebebiyle rüsubatların biriktiği yağmur suyu kanallarında bir yandan da temizleme çalışmaları sürdürülüyor. Benzer şiddetli bir yağmur sonrası taşkınların tekrar yaşanmaması adına Büyükşehir Belediyesi ekiplerimizi seferber ettik. Çalışmalarımız tamamlandığında inanıyoruz ki bu sıkıntılar tekrar yaşanmayacak” dedi.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz